Вентилятор для корпуса Xilence Performance C XPF80.R.PWM (XF040)
Модель: Performance C XPF80.R.PWM
Діаметр: 80 мм
Швидкість обертання: 800...1800 об/хв.
Повітряний потік: 21.8 CFM
Рівень шуму: 20 дБ Тип підшипника: Hydro Dynamic Роз'єми підключення: 4-pin Управління швидкістю вентилятора: nbsp; є
Кількість в комплекті: 1 шт.
Розміри: 80 × 80 × 25 мм
Вага: 62 г
Діаметр: 80 мм
Швидкість обертання: 800...1800 об/хв.
Повітряний потік: 21.8 CFM
Рівень шуму: 20 дБ Тип підшипника: Hydro Dynamic Роз'єми підключення: 4-pin Управління швидкістю вентилятора: nbsp; є
Кількість в комплекті: 1 шт.
Розміри: 80 × 80 × 25 мм
Вага: 62 г
| В наявності | Так |
| Рівень шуму | 20 dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Управління швидкістю обертання | За рахунок PWM |
| Повітрянний струм | 21.8 CFM |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Xilence |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 80 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 800 - 1800 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 20 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.