DS-2CE16C5T-IT3 (3.6) Камера відеоспостереження HIKVISION (DS-2CE16C5T-IT3(3.6MM))
1.3 Мп Turbo HD, 1.27 Мп CMOS, 0.001 лк / F1.2(день), 0 лк з ІЧ, 720p 25 к / с, f=3.6 мм (кут огляду 74,6 °), 3D DNR, SMART ІЧ, Exir ІЧ підсвічування 40 метрів. IP66, OSD меню, DC 12В / 4.5Вт, 104×105×263.1 мм, 950 г Матриця 1.27 Мп
мін. чутливість 0.001 лк (F1.2,AGC Вкл), 0 лк з ІЧ
Швидкість затвора 1 / 25 – 1 / 50 000 с
Регулювання підсилення (AGC) Підтримує
Відношення сигнал / шум >62дБ
Синхронізація Внутрішня синхронізація
Режим день / ніч ICR, Колір / ЧБ / EXT
Регулювання по осях Поворот: 0°-360°, нахил: 0°-90°, обертання: 0°-360°
Тип підсвічування ІЧ (Exir)
Кількість діодів 1
Дальність підсвічування 40 м
Тип об`єктиву Фіксований
Фокусна відстань 3.6 мм
Кріплення об`єктиву М12
Апертура F1.2
Кути огляду 74.6°
Частота кадрів (головний потік) 1280х720 25 к / с
Придушення шуму (DNR) 3D
Баланс білого Авто / Ручний
DWDR Підтримує
Налаштування зображення Різкість, яскравість, цифрове масштабування, дзеркало
Відео інтерфейси 1 аналоговий HD-відеовихід 1 CVBS -вихід
Живлення 12В DC±15%
Потужність споживання 4.5 Вт
Робоча температура -30 °C – 60 °C
Ступінь захисту IP66
Розміри 105×105×263.1 мм
Вага 950 г
Термін гарантії 24 міс.
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | HD-TVI камера |
| Дозвіл | 1.3 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 40 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.