Вентилятор Frime Iris LED Fan 15LED Green (FLF-HB120G15)
Вентилятор Frime Iris LED Fan 15LED Green (FLF-HB120G15), 120х120х25мм, 3-pin+4-pin
Вентилятор Frime Iris LED забезпечує найкращу продуктивність при низькому рівні шуму. Має чудовий зовнішній вигляд: світло, проходячи через прозорі лопаті, створює дивовижний і яскравий ефект. Гідродинамічний підшипник надасть більш тривалий термін служби та забезпечить більш високу продуктивність .
Вентилятор Frime Iris LED забезпечує найкращу продуктивність при низькому рівні шуму. Має чудовий зовнішній вигляд: світло, проходячи через прозорі лопаті, створює дивовижний і яскравий ефект. Гідродинамічний підшипник надасть більш тривалий термін служби та забезпечить більш високу продуктивність .
| В наявності | Так |
| Рівень шуму | 23.5 dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | Зелений |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1100RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3 pin + LNC |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Frime |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 120 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 1100 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 23,5 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.