Вентилятор Noctua для корпуса 92x92x25мм (NF-A9 PWM)
Noctua NF-A9 PWM розміри якого становлять 90 x 90 x 25 мм, вентилятор виконаний в темних і світлих коричневих тонах, рама вентилятора виготовлена за технологією Advanced Acoustic Optimisation, підшипник - SSO2. Завдяки унікальній конструкції рами і лез NF-A9 PWM має низький рівень шуму і високою ефективністю. Даний тип вентилятора відмінно підійде для габаритних систем охолодження.
| В наявності | Так |
| Струм споживання вентиляторами | 0.1 А |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Управління швидкістю обертання | За рахунок PWM |
| Розмір | 92 х 92 х 25 мм |
| Тиск | 2.17 мм H2O |
| Тип підшипника | SSO2 Bearing |
| Рівень шуму | 23 dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Noctua |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 92 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 400 - 2000 |
| Тип підшипника | З самостабілізуючим тиском масла |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 23 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 72 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.