Набір Chieftec RGB-вентиляторов Tornado 3in1 (CF-3012-RGB)
Новий набір корпусних вентиляторів Chieftec CF-3012-RGB (Tornado) 3-RGB Fan Set із запатентованою мультифункціональною платою управління та контролером RGB підсвічування легко відповідає всім очікуванням геймерів і навіть перевершує їх. Управління RGB підсвічуванням може виконуватися або від + 5 В LED конектора материнської плати (для плат, які підтримують відповідну технологію), або повністю незалежно, перемикаючись за допомогою відповідних + 5 В LED регуляторів контролера.
Кожен вентилятор оснащений 16 адресними світлодіодами і забезпечує практично нескінченну різноманітність ефектів RGB, яке неможливо реалізувати простим і звичайним світінням + 12 В RGB. Крім того, кожен вентилятор оснащений амортизуючими антивібраційними гумовими прокладками та лопатями спеціальної форми, які гарантують безшумну роботу. Білі лопаті вентилятора забезпечують рівномірний розподіл підсвічування.
Підтримуються всі традиційні технології + 5 В адресному RGB підсвічуванні, наприклад, ASUSTM AURA SYNC, MSITM MYSTIC LIGHT SYNC, ASROCKTM POLYCHROME SYNC, GIGABYTETM RGB FUSION.
Особливості:
Просунуте охолодження компонентів системи, потужний потік повітря
Продуманий дизайн лопатей вентилятора для тихої роботи та рівномірного освітлення
Адресне налаштоване RGB підсвічування з 16.8 млн кольорів
| В наявності | Так |
| Управління швидкістю обертання | Є |
| Повітрянний струм | 54.32 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Тип підшипника | Втулка (підшипник ковзання) |
| Рівень шуму | 16dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | Різні варіанти |
| Струм споживання вентиляторами | 0.55 А |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1200RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Основні характеристики | |
| Тип | Комплект |
| Виробник | Chieftec |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 120 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 1200 |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 16 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 0.65 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.