Акустична система Trust Arys RGB (23120)
Акустична система Trust Arys RGB (23120)
Компактна акустична система Trust Arys Compact RGB 2.0 Speaker Set зі стильним дизайном та світлодіодною підсвічуванням RGB.
- Максимальна потужність — 12 Вт (середньоквадратичне значення — 6 Вт)
- Світлодіодне підсвічування з автоматичним перебором кольорів Підходить для всіх моделей ПК і ноутбуків < li>Великий та зручно розташований регулятор гучності з підсвічуванням на передній панелі
- Металеві грати для кращого захисту
- Живлення від USB — не потрібно підключати до розетки
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | Trust |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Вага упаковки | 0.75 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.