DS-2CD2021G1-I (2.8 мм) 2 Мп IP відеокамера Hikvision (DS-2CD2021G1-I (2.8 мм) ))
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Кабель CABLEXPERT 4K Ultra HD DisplayPort 5м Black (CC-DP2-5M)
Арт: CC-DP2-5M
Код: 429176
Кабель CABLEXPERT 4K Ultra HD DisplayPort 10м Black (CC-DP2-10M)
Арт: CC-DP2-10M
Код: 429177
Кабель для принтера USB 2.0 AM/BM 5.0 m Vinga (VCPUSBAMBM5BK)
Арт: VCPUSBAMBM5BK
Код: 319914
Кабель мультимедійний HDMI to HDMI 5 m V2.0 Vinga (VCPDCHDMIMM5BK)
Арт: VCPDCHDMIMM5BK
Код: 273108
Кабель мультимедійний Display Port to Display Port 3.0m Cablexpert (CC-DP2-10)
Арт: CC-DP2-10
Код: 210233
Кабель для принтера USB 2.0 AM/BM 3.0m Cablexpert (CCF-USB2-AMBM-10)
Арт: CCF-USB2-AMBM-10
Код: 210039
Перехідник DisplayPort на DVI Cablexpert (A-DPM-DVIF-002)
Арт: A-DPM-DVIF-002
Код: 209994
Рекомендуємо переглянути
IP-камера HIKVISION DS-2CD1P43G2-IUF (2.8) (DS-2CD1P43G2-IUF 2.8mm)
Арт: DS-2CD1P43G2-IUF 2.8mm
Код: 668734
IP-камера HIKVISION DS-2CD1H23G2-IZS (2.8-12) (DS-2CD1H23G2-IZS (2.8-12мм) ))
Арт: DS-2CD1H23G2-IZS (2.8-12мм)
Код: 655826
IP-камера TP-LINK VIGI C540 (VIGI-C540-4) (VIGI-C540-4мм) )
Арт: VIGI-C540-4мм
Код: 641649
IP-камера TP-LINK VIGI C340-W (VIGI-C340-W4) (VIGI-C340-W4мм) )
Арт: VIGI-C340-W4мм
Код: 641647
IP-камера DAHUA DH-IPC-HDW2449T-S-IL-BE (2.8) Black (DH-IPC-HDW2449T-S-IL-BE 2.8mm)
Арт: DH-IPC-HDW2449T-S-IL-BE 2.8mm
Код: 613537
Зовнішня IP камера GV-178-IP-I-AD-COS50-30 SD
Арт: GV-178-IP-I-AD-COS50-30 SD
Код: 611420
IP-камера DAHUA DH-IPC-HFW2449S-S-IL (2.8) (DH-IPC-HFW2449S-S-IL 2.8мм) )
Арт: DH-IPC-HFW2449S-S-IL 2.8мм
Код: 610070
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.