DS-2CD4A24FWD-IZHS (4.7-94 mm) 2 Мп IP відеокамера Hikvision
Матриця 1/2.8" Progressive Scan CMOS
Макс. роздільна здатність 1920x1080
мін. чутливість 0.005Люкс/F1.2(Колір,1/3s,30IRE), 0.007 Люкс(F1.4, при вкл. АРУ), 0 Люкс з ІЧ
Швидкість затвора Авто / Ручний, 1/3 ~ 1/100000 с
Режим день/ніч ІЧ-фільтр з автоматичним перемикачем
Тип підсвічування ІЧ
Управління підсвічуванням Авто/вручну
Дальність підсвічування 120м
Тип об'єктиву Фіксований
Фокусна відстань 4.7-94 мм
Кріплення об'єктиву Фіксоване
Апертура F1.4
Кути огляду 53.8 ° -3.1 °
Відео компресія H.264+/H.264/MJPEG
Кількість потоків 3 потоки
Підтримка дозволів 1920x1080
Частота кадрів (головний потік) 50 к/с
Частота кадрів (дод2. потік) 10 к/с
Відео бітрейт 32 Kbps - 16 Mbps
Придушення шуму (DNR) 3D DNR
BLC Підтримує
HLC підтримує
WDR 120dB
Електронна стабілізація зображення (EIS) Підтримує
ROI Підтримує
Defog Підтримує
Налаштування зображення Настроювання яскравості, контрастності, насиченості
Ethernet 1 RJ-45 (10/100/1000Mbps)
Мережеві протоколи TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour (SIP optional)
Сумісність ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI
Метод зберігання NAS (Support NFS, SMB/CIFS), ANR, Micro SD
Мобільні платформи IOS, Android
Аудіо інтерфейси 1 вх / 1 вих
Інтерфейси тривоги 1 вх / 1 вих
Мережевий інтерфейс 1 RJ-45 (10/100/1000Mbps)
Локальне сховище Micro SD картка до 128ГБ
Кнопка скидання Присутня
Перетин лінії Підтримує
Вторгнення в область Підтримує
Вхід та вхід з регіону Підтримує
Залишені/зниклі предмети Підтримує
Виявлення осіб Підтримує
Підрахунок об'єктів Підтримує
Живлення DC 12В ± 10%
PoE PoE (802.3af)
Споживана потужність <18W
Робоча температура -50 ° C ~ +60 ° C
Вологість <95%
Ступінь захисту IP67
Розміри 100мм×103.9мм×311.8мм
Вага 2кг
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4.7 - 94 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 120 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.