Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2721G0-IS (2.8-12)
2 Мп IP відеокамера, Матриця: 1/2.8'' Progressive Scan CMOS, Стиснення: H.264 / Н.265 / H.264+ / Н.265+ / MJPEG, Об'єктив: f=2.8-12 мм (кут огляду 99.6 °-35°), Чутливість: 0.01 Люкс / (F1.2, AGC вкл), 0.028 Люкс / (F2.0, AGC вкл), Запис: 1920 x 1080, 1280 х 960, 1280 х 720 - 25 к/ , Аудіо 1вх/1вих, тривога 2вх/2вих, відеовихід: CVBS. Функції: DWDR, 3D DNR, BLC, день/ніч (ICR). IP67, DC 12В±25%/6Вт, PoE (802.3af), 153,3 х 111,6 мм, 880 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.8 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.