Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2423G0-IW (2.8) (DS-2CD2423G0-IW (2.8 мм) ))
Компактна та приваблива пластикова IP Wi-Fi (до 50 метрів) - камера відеоспостереження для внутрішнього застосування. За рахунок своєї функціональності та невеликих розмірів стане ідеальною знахідкою для приміщень під офіс. Важливою особливістю тут є підтримка модуля криптографії HIKSSL.
Закладена в ядро камери 1/2.7 дюймова матриця CMOS з прогресивним скануванням видає картинку в приголомшливій якості при роздільній здатності 1920 на 1080 пікселів, що дорівнює 1080 пікселів. Не може не тішити і рівень світлочутливості, що виключає сліпоту аж до рівня 0,01 Люкса.
Запис проводиться у трьох потоках. У головному потоці запис підтримується до 1920 на 1080 пікселів при 25 кадрах на секунду. У додатковому для запису пропонуються формати 640 на 480, 640 на 360 та 320 на 240 пікселів. Частота тут така сама, як і при головному потоці. Ну і третій потік допускає запис у дозволах 1920 на 1080, 1280 на 720, 640 на 360 та 352 на 288 пікселів.
Лінза фіксована з широким горизонтальним кутом огляду в 114 градусів. Огляд по діагоналі і вертикалі дорівнює відповідно 135 і 62 градуси. Кріпиться цей об'єктив з різьблення М12.
Камера не комплектується блоком живлення !
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Кубічна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 10 м |
| Захист | ні |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.