Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2323G0-I (4.0) (DS-2CD2323G0-I (4 мм) ))
Це мережева широкоформатна камера відомого китайського бренду, яка стане чудовим рішенням для створення якісної, надійно та функціональної системи спостереження за об'єктом.
Є можливість підключення до інтернету через інтерфейс RJ45 (10M/100M), що дозволяє контролювати все, що відбувається на об'єкті, за допомогою смартфона або будь-якого іншого гаджета з доступом до інтернету.
Високу якість зйомки вдалося досягти за рахунок встановленої 1/2.8-дюймової матриці з прогресивною системою розгортання CMOS. Саме матриця гарантує відео з максимальною чіткістю, деталізацією та реалістичною передачею кольору.
Низький рівень світлочутливості – 0,01 Люкс, що дозволяє проводити якісну зйомку при поганому освітленні, а в нічний час доби на допомогу приходить встановлена інфрачервоне підсвічування з ефективністю роботи до 30 метрів.
Встановлено об'єктив із фіксованим фокусом – 2,8 мм, що забезпечує кут огляду до 114 градусів у горизонтальній площині. Оснащується досить солідним арсеналом функцій, призначених для підвищення якості зйомки та аналітики того, що відбувається на об'єкті .
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.