IP-камера DAHUA DH-IPC-HDW5830RP-Z (2.7-12)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.5"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.05 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.7...12 мм
Кут огляду по горизонталі: 102 & Кут огляду по вертикалі: 55 & підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 50 м
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @15 к/сек., 2688×1520 @ 25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зміна рівня гучності
залишений об'єкт
підрахунок об'єктів спостереження
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічної засвітки)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Сирена: відсутня Локальне сховище: nbsp; слот для Micro-SD до 128 ГБ Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 122 × 104.9 мм
Вага: 600 г
зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.5"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.05 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 2.7...12 мм
Кут огляду по горизонталі: 102 & Кут огляду по вертикалі: 55 & підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 50 м
Роздільна здатність відео: 3840×2160 @15 к/сек., 2688×1520 @ 25/30 к/сек.
Формат стиску: H.265
H.264
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
зміна рівня гучності
залишений об'єкт
підрахунок об'єктів спостереження
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічної засвітки)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: відсутня Сирена: відсутня Локальне сховище: nbsp; слот для Micro-SD до 128 ГБ Харчування: DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 6 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 122 × 104.9 мм
Вага: 600 г
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.7 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.5" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 50 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.