IP-камера DAHUA DH-SD6AL245U-HNI
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Видалене управління: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8 Світлосила: f/1.6 Світлочутливість: 0.005 люкс Тип об'єктиву: трансфокальний
> Фокусна відстань: 3.95...177.7 мм
Кут огляду по горизонталі: 70.3 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: -20. ..90 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 550 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
залишений об'єкт
зникнення об'єкта
перетин лінії
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення )
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Defog
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Додаткові порти та роз'єми: RS-485
Тривожні входи/виходи: 7/2
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Живлення: AC 24V
Макс. Споживана потужність: 38 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 90% Колір: білий Розміри: 240 × 357 мм
Вага: 7000 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3.95 – 177.7 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 550 м |
| Захист | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.