Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HFW1220RP-S3 (2.8) (DH-HAC-HFW1220RP-S3 (2.8 мм) ))
Форм-фактор: направлена
Тип відеосигналу: CVBS
AHD
HD-CVI
HD-TVI
Дозвіл : 2 Мп
Матриця: 1/2.9"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.02 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі:106 °
Кут панорамування: 0...180 °
Кут нахилу: 0 ...90 °
Підсвічування: IR
Дальність підсвічування: 20 м
Максимальна роздільна здатність відео: 1920 × 1080
Максимальна кадрова частота (PAL): 50 к/сек
Інтерфейси та порти: 1 × BNC
Співвідношення сигнал/шум: 65 дБ
Технології покращення зображення: DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Живлення: DC 12 В
Макс. споживана потужність: 2.8 Вт Стандарт захисту: IP67 Робоча температура: -40...60 Макс. робоча вологість: 95%
Розміри: 154 × 70 × 70 мм
Вага: 200 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 20 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.