Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW1200EMP-A-S3 (3.6) (03706-05101)
Фірма Dahua Technology – це всесвітньо популярний виробник якісного обладнання для систем охоронного спостереження.
Створюючи купольну HD-CVI відеокамеру DH-HAC-HDW1200EMP-A-S3 (3.6 мм), фірма використовувала в її організації прогресивні технології внаслідок вироблених наукових досліджень.
Трансляція високоякісного сигналу камерою досягає великої протяжності по коаксіальному кабелю, при цьому він не піддається попередньому посиленню та кодуванню. Пристрій побудований на підставі 2-мегапіксельного CMOS-сенсора.
Постійне фокусування об'єктива 3.6 мм при вугіллі 89.9°.
Голосовий зв'язок ґрунтується на присутності інтегрованого мікрофона.
У камері вжито систему придушення шумів 2D-DNR, автоматизоване налаштування посилення AGC, компенсування засвітки BLC та безліч інших необхідних функцій.
Присутня функція Smart IR дозволяє переглядати сектор у нічний період доби на значні 50 метрів.
Рівень IP67 оберігає корпус з алюмінію від прямого попадання води та дозволяє експлуатувати камеру всередині або зовні споруд у межах температури від -40°C до +60°C.
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3,6 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 50 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.