Камера відеоспостереження DAHUA DH-HAC-HUM1220GP-B (2.8) (DH-HAC-HUM1220GP-B (2.8 мм) ))
Особливості: 1/2.9&apos, - 2 Мп CMOS
25 кадрів/с при роздільній здатності 1080р
Вихід HD і SD, що перемикається Фокусна відстань: 2.8 мм IP67, DC12В
Характеристики: Модель DH -HAC-HUM1220GP-B
Камера
Датчик зображення 1 / 2.9&apos, CMOS
Число ефективних пікселів 1920 (H) х 1080 (V)
Система сканування Progressive Електронний затвор 1 / 25с ~ 1 / 100, 000с
Чутливість Колір: 0.02 Люкс / F2.0, Ч / Б: 0,002 Люкс / F2.0
Відношення сигнал / шум Більше 65 дБ
ІЧ-підсвічування немає
Управління підсвічуванням немає
Ік діоди немає
Об'єктив
Тип лінзи Фіксований об'єктив / фіксована діафрагма
Тип кріплення вбудований
Фокусна відстань 2.8 мм Макс. апертура F 2.0
Кут огляду 109.4°
Управління фокусом немає
Відстань фокусування 500 мм, 19.7&apos,
Дистанція DORI Виявлення: 40 м, спостереження: 16 м, розпізнавання: 8 м, ідентифікація м
Обертання при монтажі
Поворот / нахил / обертання Поворот: 0° - 360°, Нахил: 0° - 90°, Обертання: 0° - 360°
Відео
Роздільна здатність 1080р (1920х1080)
Частота кадрів 25 кадрів / с - 1080р, 25 / 50 кадрів / с - 720р
Відео вихід 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається)
День / ніч Авто / вручну <
OSD меню Мульти-мовне
Режим BLC BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Регулювання посилення AGC
Придушення шуму 2D
Баланс білого Авто / вручну
Smart ІЧ немає > Сертифікація
Сертифікація CE (EN55032, EN55024, EN50130-4) FCC (CFR 47 FCC Part 15 subpartB, ANSI C63.4-2014) Інтерфейс Аудіо інтерфейс немає Загальний
Електроживлення DC 12В
Споживана потужність Макс. 0,6 Вт
Виробниче середовище -40° C ~ +60° C / Менш 90% (без конденсації) * Введення в експлуатацію повинне бути здійснене при температурі вище -40° C
Ступінь захисту IP67
(Ш × Г × В) 110,1 x 50 х 47,4 мм
Вага 100г Матеріал Алюміній
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | ні |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Чорний |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.