Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDW2501TP-Z-A (2.7-13.5) (04807-06062)
Випробуйте нову лінійку 5-мегапіксельних CVI камер, з простотою повторного використання існуючої кабельної інфраструктури. 5-мегапіксельна камера HDCVI за допомогою технології Starlight, здатна забезпечити якісне деталізоване зображення навіть в умовах вкрай слабкого освітлення. На борту камери встановлений мікрофон, представлений вибір об'єктивів, WDR 120 дБ. управління та харчування по коаксіальному кабелю. Двосмугова передача даних дозволяє камері HDCVI взаємодіяти з HCVR передаючи інформацію про події або керування. Також камери підтримують технологію PoC, передача живлення по коаксіальному кабелю.
Передача на довгі відстані
Технологія HDCVI гарантує передачу в режимі реального часу на великій відстані без втрат . Підтримує передачу до 700 метрів при роздільній здатності 5Мп по коаксіальному кабелю, і 300 метрів по UTP.
Простота використання
Технологія HDCVI успадкувала особливість простоти установки від традиційної аналогової системи відеоспостереження, що робить її найкращою при виборі систем відеоспостереження. Система HDCVI може забезпечити плавний перехід традиційної аналогової системи без заміни існуючих кабелів. Підхід plug&play дозволяє без клопоту конфігурувати мережі відеоспостереження.
Технологія Starlight
Завдяки технології Starlight, ця камера ідеально підходить для умов з недостатнім освітленням. Рішення пропонує якісну картинку за умов мінімального навколишнього освітлення. Технологія Starlight пропонує кольорове зображення за умов майже повної темряви. .
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.7 – 13.5 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 60 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.