Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW2241TP-Z-A (2.7-13.5) (04781-06059)
Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW2241TP-Z-A (04781-06059)
Технологія HDCVI підтримує одночасну передачу 4 типів сигналу: відео, аудіо, керування та харчування по коаксіальному кабелю. Двосмугова передача даних дозволяє камері HDCVI взаємодіяти з HCVR передаючи інформацію про події або керування. Також камери лінійки S3 підтримують технологію PoC, передача живлення по коаксіальному кабелю.
Передача на довгі відстані. Технологія HDCVI гарантує передачу в режимі реального часу на великій відстані без жодних втрат. Підтримує передачу до 700 метрів при роздільній здатності 4Мп по коаксіальному кабелю і 300 метрів по UTP.
Простота використання. Технологія HDCVI успадкувала особливість простоти установки від традиційної аналогової системи відеоспостереження, що робить її найкращою при виборі систем відеоспостереження. Система HDCVI може забезпечити плавний перехід традиційної аналогової системи без заміни існуючих кабелів. Wide Dynamic Range. Вбудована технологія широкого динамічного діапазону (WDR), нормалізує яскраву картинку, навіть у найскладніших умовах контрасту освітлення .
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.7 – 13.5 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 80 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.