Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HDBW1200RP-Z-BE (2.7-13.5) (05075-06518)
2 Мп відеокамера працює у форматі HD-CVI, що передбачає передачу аналогового відео по коаксіальному кабелю на великі відстані. Також камера підтримує відеоформати CVBS, AHD або HD-TVI, що дозволяє підключати камеру до домофона або відеореєстратора інших виробників. Перемикання між форматами виконується через OSD меню або за допомогою пульта Dahua PFM820, який купується додатково.
Відеокамера оснащена 2-мегапіксельним сенсором CMOS розміром 1/2.7”. Фокус об'єктиву змінний 2.7-12 мм із кутом огляду 105.9°-33.4°. Створюється та передається відео зі швидкістю 25/30 к/с при 2 Mp або зі швидкістю 25/30/50/60 к/с при 1 Mp.
У відеокамері Dahua DH-HAC-HDBW1200RP-Z- BE встановлено нічне ІЧ підсвічування за допомогою якого в темний час доби проглядається ділянка на відстані до 30 метрів. Для перемикання між денним або нічним режимом роботи використовується ІЧ-фільтр. Особливістю даної моделі є наявність технології Smart ІЧ для чорно-білого відео, за допомогою якої регулюється інтенсивність освітлення світлодіодами в залежності від наближення до об'єкта, що запобігає ефекту засвічування. .
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | HD-CVI |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.7 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Чорний |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.