Музичний центр PANASONIC SC-AKX710GSK
Формат акустики: 2.0
Вихідна потужність: 2000 Вт
Джерело контенту: FM-тюнер, USB накопичувач, компакт-диск, смартфон
Радіотюнер: FM
Порти та інтерфейси: USB, mini-jack 3.5 мм (лінійний вхід), мікрофонний вхід
Бездротове підключення: Bluetooth
Управління: механічне
Вихідна потужність: 2000 Вт
Джерело контенту: FM-тюнер, USB накопичувач, компакт-диск, смартфон
Радіотюнер: FM
Порти та інтерфейси: USB, mini-jack 3.5 мм (лінійний вхід), мікрофонний вхід
Бездротове підключення: Bluetooth
Управління: механічне
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Panasonic |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | Потужність 2000 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | USB |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Акумулятор |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | MP3-CD |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | Є |
| FM-тюнер | Є |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.