Багатофункціональний пристрій Canon i-SENSYS MF3010 + 2 картриджа (5252B034)
Технологія друку: лазерна
Кольоровість друку: монохромна
Максимальний розмір друку: A4
Максимальна роздільна здатність друку: 600 × 400 dpi
Швидкість ч/б друку A4 (ISO), до: 18 стор/хв
Макс. роздільна здатність сканування: 600 × 600 dpi
Розширені можливості друку: Apple AirPrint
Об'єм оперативної пам'яті: 64 МБ
Інтерфейси: USB 2.0
Ємність лотка подачі: 150 аркушів
Місткість лотка прийому: 100 аркушів
Щільність паперу: 60...163 г/м²
Рекомендоване навантаження, до: 8000 стор/міс.
Підтримувані ОС: Windows, MacOS, Linux
Макс. рівень шуму: 65.3 дБ
Потужність в режимі друку: 450 Вт
Живлення: мережа 220 В
Розміри: 372×254×276 мм
Вага: 8.2 кг
Стартовий картридж(и) у комплекті: Cartridge 725 × 2
Рекомендовані картриджі: Cartridge 725
Кольоровість друку: монохромна
Максимальний розмір друку: A4
Максимальна роздільна здатність друку: 600 × 400 dpi
Швидкість ч/б друку A4 (ISO), до: 18 стор/хв
Макс. роздільна здатність сканування: 600 × 600 dpi
Розширені можливості друку: Apple AirPrint
Об'єм оперативної пам'яті: 64 МБ
Інтерфейси: USB 2.0
Ємність лотка подачі: 150 аркушів
Місткість лотка прийому: 100 аркушів
Щільність паперу: 60...163 г/м²
Рекомендоване навантаження, до: 8000 стор/міс.
Підтримувані ОС: Windows, MacOS, Linux
Макс. рівень шуму: 65.3 дБ
Потужність в режимі друку: 450 Вт
Живлення: мережа 220 В
Розміри: 372×254×276 мм
Вага: 8.2 кг
Стартовий картридж(и) у комплекті: Cartridge 725 × 2
Рекомендовані картриджі: Cartridge 725
| В наявності | Так |
| Тип | МФУ |
| Виробник | Canon |
| USB | так |
| Ethernet | ні |
| Wi-Fi | ні |
| Тип | МФУ |
| Колір | Чорний |
| Технологія друку | Лазерна |
| Автообрізка чека | Відсутнє |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Швидкість друку | 18 стр. / Хв |
| Дозвіл | 600х600 dpi |
| Інтерфейси підключення | не задано |
| Джерело живлення | 220 В |
| Розміри | 372 × 254 × 276 мм |
| Вага | 8,2 кг |
| Тип друку | Лазерний |
| Кольоровість | Монохромний |
| Максимальний формат | A4 |
| Факс | ні |
| Дуплекс | ні |
| Автоподатчик оригіналів | ні |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.