Вентилятор Noctua NF-F12PWM CHROMAX BLACK SWAP (NF-F12PWM CHROMAX.BLACK.SWAP)
Модель:&Nbsp;NF-F12 PWM chromax.black.swap
Діаметр: 120 мм
Швидкість обертання: 300...1500 об/хв.
Повітряний потік:&55.01 CFM
Рівень шуму: 22.4 дБ
Тип підшипника: SSO2
Напрацювання на відмову (MTBF): 150000 годин
Роз'єми підключення : 4-pin
Управління швидкістю вентилятора: є
Аксесуари в комплекті: віброкомпенсатори
Кількість в комплекті: 1 шт.
Розміри: 120 × 120 × 25 мм
Вага: 100 г
Діаметр: 120 мм
Швидкість обертання: 300...1500 об/хв.
Повітряний потік:&55.01 CFM
Рівень шуму: 22.4 дБ
Тип підшипника: SSO2
Напрацювання на відмову (MTBF): 150000 годин
Роз'єми підключення : 4-pin
Управління швидкістю вентилятора: є
Аксесуари в комплекті: віброкомпенсатори
Кількість в комплекті: 1 шт.
Розміри: 120 × 120 × 25 мм
Вага: 100 г
| В наявності | Так |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 ч |
| Рівень шуму | 22.5 dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Колір підсвічування | ні |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Управління швидкістю обертання | За рахунок PWM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Тип підшипника | SSO Bearing |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Noctua |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 120 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 300 - 1400 |
| Тип підшипника | З самостабілізуючим тиском масла |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 22,5 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 72 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.