Проекційний екран Elite Screens 100 "221,0Х124,5 (M100UWH)
Cерия Manual - проекционные рулонные экраны, растягиваемые вручную
Характеристики и преимущества:
- возможность крепления к стене и потолку облегчает установку
- улучшенный механизм растягивания с автоматическим запором
- стандартные 4-сторонние черные маскирующие кромки усиливают точку фокуса изображения
- доступны соотношения сторон в формате 1:1, 4:3 и 16:9 с размерами диагоналей 71-170 дюймов
- в комплект входит вытяжной шнур экрана для удобного использования
- материал экрана MaxWhite с усилением в 1,1 раза устойчив к ежедневному использованию и легко моется
- доступен в белом и черном корпусе
- теперь доступен новый формат 16:10 с диагональю 94 и 128 дюймов (только черный корпус)
- дополнительные скобы формы L размером 6, 12 и 18 дюймов – отлично подходят для установки классной доски/белой доски или установки в углу
| Формат экрана | 16:9 |
| диагональ | от 60" до 100" |
| Диагональ проекционного экрана | 100" |
| Материал | алюминий, экран MaxWhite |
| материал корпуса | металл |
| Цвет | black |
| пульт Д/У | нет |
| Объём | 48510 куб. см. |
| Вес | 11010 грамм |
| Длина | 2475 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Высота | 140 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Elite Screens |
| Тип | Проекційний екран |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
Рекомендуємо переглянути
Екран для проектора Equipify PSBC150 (з механізмом поверн. наст.-стел.150" (4:3) 300*220)
Арт: PSBC150
Код: 865995
Настільний екран Epson ELPSC32 4:3, 50'', 1x0.76 м , MW (V12H002S32)
Арт: V12H002S32
Код: 429983
Проекційний екран на тринозі, мобільний 72"(16:9)160*89см ELITE SCREENS T72UWH
Арт: T72UWH
Код: 320203
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.