Проекційний екран Elite Screens 150 "304,8Х228,6 (M150XWV2)
Ідеально підходить як для домашнього користування так і для конференц залів. Обладнаний подвійним настінним і стельових кріпленням. Відмінна видимість з будь-якого кута перегляду (кут огляду 160) .Чёрная зворотний бік матеріалу запобігає проникненню світла. Стандартні Чотиристоронні чорні маскувальні кромки. Екран виготовлений з матеріалу MaxWhite - довговічного, захищений від швидкого займання.
| формат екрану | 4: 3 |
| діагональ | від 150 "до 200" |
| Діагональ проекційного екрану | 150 " |
| матеріал | MaxWhite |
| колір | white |
| пульт ДУ | немає |
| Обсяг | 79440 куб. см. |
| вага | 18840 грам |
| довжина | 3310 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 150 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Elite Screens |
| Тип | Проекційний екран |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.