Патч-панель 19" 24xRJ-45 UTP cat. 6, 1U Molex (PID-00141) (PID-00141-EU)
Розподільні панелі серії PowerCat 6.
Цей продукт призначений для високошвидкісних протоколів передачі даних - Gigabit Ethernet.
Працює з вимогами стандарту для категорії 6 на рівні компонентів підтверджена випробуваннями з сертифікатами незалежній лабораторії ETL SEMKO.
Система компенсації реалізована безпосередньо на друкованій платі.
Застосування конекторів типу Катті прискорює і спрощує монтаж кабелю.
| Категорія | категорія 6 |
| тип установки | панель 19 " |
| Тип виконання | неекранована |
| Транспортні вагогабаритні характеристики | |
| Обсяг | 3060 куб. см. |
| вага | 1100 грам |
| довжина | 60 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 510 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Molex |
| Тип | Патч-панель |
| Тип патч-панелі | Неекрановані (UTP) |
| Висота ,U | 1 |
| Ширина, (дюйм.) | 19 |
| Категорія | cat 6 |
| Кількість портів | 24 |
| Кабельний організатор | Є |
| RJ-12 | ні |
| RJ-45 | так |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.