DS-2CD2T25FHWD-I8 (4 мм) 2 Мп IP відеокамера Hikvision (DS-2CD2T25FHWD-I8 (4 мм) ))
Модель: DS-2CD2T25FHWD-I8 (4.0)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.2
Світлочутливість: 0.005 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 4 мм
Кут огляду по горизонталі: 40°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 100°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 80 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @50 к/сек.
Формат стиску: H.264
H.264+
H.265
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
зникнення об'єкта
виявлення осіб
залишений об'єкт
перетин лінії
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 9 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Розміри: 105×105×299.7 мм
Вага: 1200 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | HD-TVI камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 80 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.