DS-2CD2T25FHWD-I8 (6 мм) 2 Мп IP відеокамера Hikvision (DS-2CD2T25FHWD-I8 (6 мм) ))
Модель: DS-2CD2T25FHWD-I8 (6.0)
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість:&0.005 люкс
Тип об'єктиву: монофокальний
Фокусна відстань: 6 мм
Кут огляду по горизонталі: 52 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 100 °
Підсвічування : IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 80 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25 к/сек.
Формат H.264
H.264+
H.265
H.265+
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: вторгнення в периметр
детектор руху
зникнення об'єкта
виявлення осіб
залишений об'єкт
перетин лінії
Апаратний динамічний діапазон (WDR):&n bsp;120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення : DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 12.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95%
Розміри: 105 & times; 299.7 мм
Вага: 1200 г
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість:&0.005 люкс
Тип об'єктиву: монофокальний
Фокусна відстань: 6 мм
Кут огляду по горизонталі: 52 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 100 °
Підсвічування : IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 80 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @25 к/сек.
Формат H.264
H.264+
H.265
H.265+
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: вторгнення в периметр
детектор руху
зникнення об'єкта
виявлення осіб
залишений об'єкт
перетин лінії
Апаратний динамічний діапазон (WDR):&n bsp;120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвітлення)
HLC (компенсація яскравого засвітлення)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 128 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення : DC 12V, PoE (802.3af) Макс. споживана потужність: 12.5 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95%
Розміри: 105 & times; 299.7 мм
Вага: 1200 г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 6 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 80 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.