Проекційний екран Elite Screens 85 "152,4Х152,4 (T85NWS1)
Мобільний екран з триногою в міцному корпусі, придатний для щоденного використання. Механізм автоматичного блокування управляє регулюванням висоти. Чорна зворотний бік матеріалу запобігає проникненню світла. Оснащений стандартним устранітель трапецеідального спотворення. Екран виготовлений з довговічного та легко відмивається матеріалу MaxWhite 1.1 Gain.
| формат екрану | 1: 1 |
| діагональ | від 60 "до 100" |
| Діагональ проекційного екрану | 85 " |
| матеріал | MaxWhite 1.1 Gain |
| колір | white |
| пульт ДУ | немає |
| Обсяг | 40180 куб. см. |
| вага | 7000 грам |
| довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 2050 мм |
| В наявності | Так |
| Тип | Проекційний екран |
| Виробник | Elite Screens |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.