Екран моторизований настінний 125 "(16: 9) 155,7Х276,9, Electric125H, ELECTRIC125H,
Е лектріческая / моторизований проекційний екран ELIT SCREENS Electric 125H призначений для домашнього кінозалу і комерційних презентацій. Надміцний матеріал екрану Maxwhite легко миється і довговічний у використанні. Більш того, матеріал екрана має обробку з скловолокна із зворотного боку. Мотор і монтажна схема легко знімаються для зручного обслуговування. Щоб підвищити ваш комфорт - модель ELIT SCREENS Electric 125H оснащена пультом дистанційного управління, настінним перемикачем, поліпшеним інфрачервоним сенсором «око», а також спусковим кабелем на 5-12 вольт. За допомогою спеціальних кріплень до стіни і стелі ви легко і просто розмістите екран у будь-якому зручному для вас місці.
| формат екрану | 16: 9 |
| діагональ | від 100 "до 150" |
| Діагональ проекційного екрану | 125 " |
| матеріал | алюміній, екран MaxWhite |
| Матеріал корпусу | метал |
| колір | black |
| пульт ДУ | да |
| Обсяг | 62132 куб. см. |
| вага | 16510 грам |
| довжина | 3170 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 140 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Elite Screens |
| Тип | Проекційний екран |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.