Проекційний екран Elite Screens 135" 168,1Х299cm (M135XWH2)
Cерия Manual - проекционные рулонные экраны, растягиваемые вручную
Характеристики и преимущества:
- возможность крепления к стене и потолку облегчает установку
- улучшенный механизм растягивания с автоматическим запором
- стандартные 4-сторонние черные маскирующие кромки усиливают точку фокуса изображения
- доступны соотношения сторон в формате 1:1, 4:3 и 16:9 с размерами диагоналей 71-170 дюймов
- в комплект входит вытяжной шнур экрана для удобного использования
- материал экрана MaxWhite с усилением в 1,1 раза устойчив к ежедневному использованию и легко моется
- доступен в белом и черном корпусе
- теперь доступен новый формат 16:10 с диагональю 94 и 128 дюймов (только черный корпус)
- дополнительные скобы формы L размером 6, 12 и 18 дюймов – отлично подходят для установки классной доски/белой доски или установки в углу
| Формат экрана | 16:9 |
| диагональ | от 100" до 150" |
| Диагональ проекционного экрана | 135" |
| Материал | алюминий, экран MaxWhite |
| материал корпуса | металл |
| Цвет | white |
| пульт Д/У | нет |
| Объём | 77880 куб. см. |
| Вес | 17060 грамм |
| Длина | 3245 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 150 мм |
| В наявності | Так |
| Тип | Проекційний екран |
| Виробник | Elite Screens |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Дата кабель USB-C to Lightning 1.0m 3A white ColorWay (CW-CBPDCL032-WH)
Арт: CW-CBPDCL032-WH
Код: 337358
Портативний жорсткий диск SEAGATE Basic 1TB USB3.0 (STJL1000400)
Арт: STJL1000400
Код: 319540
Кабель мультимедійний Display Port to Display Port 3.0m Cablexpert (CC-DP2-10)
Арт: CC-DP2-10
Код: 210233
Рекомендуємо переглянути
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.