DS-2CD2325FHWD-I (2.8 мм) 2 Мп IP відеокамера Hikvision (DS-2CD2325FHWD-I (2.8 мм) ))
Сенсор: 1/2.8 progressive scan CMOS
Мінімальна освітленість: 0.005 Люкс (F1.2, АРУ вкл), 0 Люкс з ІЧ
Швидкість затвора: 1/3 ~ 1/100,000с
Повільний затвор Є
Об'єктив: f=2.8мм@ F1.6, кут огляду 108
Кріплення об'єктива: M12
Діафрагма Вручну
Режим День/Ніч: ICR фільтр
Цифрове придушення шумів (DNR ): 3D DNR
Широкий динамічний діапазон (WDR): WDR 120dB
3-осьове регулювання Панорама: 0-355, Нахил: 0~75, Обертання: 0-355
Відео стиснення
Відео стиск: Головний потік: H.265/H.264, Дод. потік: H.265/H.264/MJPEG, 3й потік: H.265/H.264
H.264 профілі: Основний профіль / Високий профіль
H.264+ Підтримує
H.265 профілі:Основний профіль
H.265+ Підтримує
Відео bit rate: 32 Kbps ~ 16 Mbps
Зображення
Макс. роздільна здатність: 1920х1080 Головний потік: 1080p, 720p - 50 кадрів / с Доп. потік 640х360, 352х288 - 25 кадрів/с
3й потік 1280х720, 640х360, 352х288 - 25 кадрів/з зображенням , насиченість, яскравість, контрастність, відтінки сірого регулюється через Web
ROI Підтримка 1 фіксованої області для основного та доп. потоку
Переключення режимів день/ніч Авто / розклад
Мережа
Мережеве сховище: Підтримка microSD/SDHC/SDXC карт (128Гб) локальне сховище, NAS (NFS,SMB/CIFS), ANR
Тривоги: Виявлення руху, виявлення осіб, сигнал про порушення, розфокусування, втрата мережі, конфлікт IP адреси, заповнене сховище
Протоколи: TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv
Безпека: Перевірка користувача, водяний знак, фільтрація IP-адрес , анонімний доступ
Сумісність системи: ONVIF (PROFILE S, PROFILE G), PSIA, CGI, ISAPI
Інтерфейси
Інтерфейс зв'язку: RJ45 10M / 100M ethernet порт
Сховище для мікроSD/SDHC/SDXC, до 128 Гб
Відео аналітика
Виявлення лінії перетину Перетинати попередньо намальовану віртуальну лінію
Виявлення вторгнень Перетин зумовлений ой віртуальної області
Залишені об'єкти Об'єкти, що залишилися у встановленому регіоні, такі як багаж, портмоне, небезпечні матеріали
Переміщення об'єктів Переміщення об'єктів з визначеного регіону
Виявлення особливих подій Виявлення зміни кадру, раптово збудження аудіо потоку (збільшення / зменшення), виявлення втрати аудіо, виявлення розфокусування об'єктива
Виявлення облич людей Виявлення облич людей у кадрі
Загальні Умови роботи: -30C ~ +60C
Вологість 95% або менше (без конденсату)
Харчування: DC 12 / PoE (802.3af)
Потужність: 6 Вт, 7Вт (PoE)
Ступінь захисту: IP67
ІЧ підсвічування: до 30 метрів
Розміри: ф127x95мм Вага: 620г
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.