DS-2CD2525FWD-IS (2.8 mm) 2 Мп IP відеокамера Hikvision
Вид (форм фактор)
Купольна
Дальність ІЧ-підсвічування
10 метрів
Запис
На карту пам'яті SD, на жорсткий диск HDD
Призначення
Для дому, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для помешкання, На дачу
Особливості
YouTube трансляція, Запис звуку, Розпізнавання облич, Ширококутна, Віддалений перегляд, ІЧ підсвічування, Мікрофон, Відеоаналітика, Розпізнавання облич
Дозвіл
2 МП
Тип підключення
Дротові, PoE харчування
Встановлення
Внутрішня
Характеристики
Аудіо інтерфейси
2 вх/1 вих, вбудований мікрофон
Вид (форм фактор)
Мініатюрна, Купольна
Запис
На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Особливості
ІК підсвічування, Мікрофон, Розпізнавання облич, Віддалений перегляд, Ширококутне
Режим День/Ніч
ІЧ фільтр (ICR)
PoE входи
PoE (802.3af)(Class 3)
Відео стиск
H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG
Дальність ІЧ-підсвічування
10 метрів
Клас захисту
IK08, IP66
Матриця
1/2.8" progressive scan CMOS
Об'єктив
2.8 мм
Харчування
DC 12В ±25%
Харчування/споживання
DC 12В: 0,6 А, 7,5 Вт; PoE: (802.3af, 36-57 В), 0.26A - 0.17A, max. 9,5Вт
Розмір
Ф 110 х 56.4 мм
Дозвіл
2 МП, 1920 х 1080
Тип підключення
Дротові, PoE харчування
Тривога
1 вх / 1 вих
Кут огляду
108°
Встановлення
Внутрішня
Чутливість
Колір: 0.005Лк@ (F1.2, AGC вкл.); 0 Люкс з ІЧ, Колір: 0.009Лк@ (F1.6, AGC вкл.); 0 Люкс з ІЧ
Купольна
Дальність ІЧ-підсвічування
10 метрів
Запис
На карту пам'яті SD, на жорсткий диск HDD
Призначення
Для дому, Для квартири, Для магазину, Для офісу, Для помешкання, На дачу
Особливості
YouTube трансляція, Запис звуку, Розпізнавання облич, Ширококутна, Віддалений перегляд, ІЧ підсвічування, Мікрофон, Відеоаналітика, Розпізнавання облич
Дозвіл
2 МП
Тип підключення
Дротові, PoE харчування
Встановлення
Внутрішня
Характеристики
Аудіо інтерфейси
2 вх/1 вих, вбудований мікрофон
Вид (форм фактор)
Мініатюрна, Купольна
Запис
На SD карту пам'яті, На жорсткий диск HDD
Особливості
ІК підсвічування, Мікрофон, Розпізнавання облич, Віддалений перегляд, Ширококутне
Режим День/Ніч
ІЧ фільтр (ICR)
PoE входи
PoE (802.3af)(Class 3)
Відео стиск
H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG
Дальність ІЧ-підсвічування
10 метрів
Клас захисту
IK08, IP66
Матриця
1/2.8" progressive scan CMOS
Об'єктив
2.8 мм
Харчування
DC 12В ±25%
Харчування/споживання
DC 12В: 0,6 А, 7,5 Вт; PoE: (802.3af, 36-57 В), 0.26A - 0.17A, max. 9,5Вт
Розмір
Ф 110 х 56.4 мм
Дозвіл
2 МП, 1920 х 1080
Тип підключення
Дротові, PoE харчування
Тривога
1 вх / 1 вих
Кут огляду
108°
Встановлення
Внутрішня
Чутливість
Колір: 0.005Лк@ (F1.2, AGC вкл.); 0 Люкс з ІЧ, Колір: 0.009Лк@ (F1.6, AGC вкл.); 0 Люкс з ІЧ
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 10 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.