Монітор PHILIPS E-Line 325E1C/00 (3
Модель: E-Line 325E1C/00
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: антибликова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 70...115 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort, 1 × HDMI, 1 × VGA
Аудіороз'єм: вихід
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 47 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 709 × 425 × 88 мм
Розміри (з підставкою): 709 × 523 × 281 мм
Вага (без підставки): 6.52 кг Вага (з підставкою): 7.34 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: антибликова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 70...115 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort, 1 × HDMI, 1 × VGA
Аудіороз'єм: вихід
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 47 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 709 × 425 × 88 мм
Розміри (з підставкою): 709 × 523 × 281 мм
Вага (без підставки): 6.52 кг Вага (з підставкою): 7.34 кг Колір рамки: чорний
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Регулювання нахилу |
| Тип монітора | З вигнутим екраном |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Low Blue Light, Flicker Free, SmartImage, SmartContrast |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Модифікація | 325E1C/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | так |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 31.5 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | VA |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.