Кабель UTP кат.5е, LSZH, 4-пари, 305m, 39-504-5E,, Вита пара PowerCat 5e
Горизонтальний кабель PowerCatT U/UTP
Чотирипарний кабель U/UTP PowerCatT призначений для використання у високошвидкісних системах передачі даних. Кабель постачається у варіантах виконання зовнішньої оболонки з полівінілхлориду або негорючого малодимного безгалогенного компаунду LSOH. Кабель поставляється в 305-метровій коробковій упаковці, що полегшує його транспортування і робить виконання інсталяційних робіт зручнішим.
| Тип оболонки < /td> | LSZH |
| Категорія | категорія 5E |
| Тип виконання | неекранована |
| Кількість у бухті | < td>305м|
| Об'єм | 26880 куб. див. |
| Вага | 9800 грам |
| 320 мм | |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 280 мм |
| В наявності | Так |
| Тип | Кабель |
| Виробник | Molex |
| Вид захисту | UTP |
| Категорія | cat 5e |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Довжина (м) | 305 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.