Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2783G1-IZS (2.8-12) /black (DS-2CD2783G1-IZS Black)
Купольна 8 мегапіксельна IP відеокамера DS-2CD2783G1-IZS з інфрачервоним підсвічуванням EasyIP 2.0 серії від виробника Hikvision – чудовий вибір для організації відеоспостереження за територією приватного будинку, офісу чи підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр, як усередині так і поза приміщенням.
Камера виконана у форм-факторі Dome, виконання корпусу металеве. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді кіски, роз'єму живлення DC 12В, мережевий інтерфейс RJ45 з підтримкою PoE, колодка для підключення зовнішніх аудіо джерел та сповіщувачів тривоги. Також на корпусі під герметичною кришкою присутній слот під micro SD карту пам'яті та апаратна кнопка скидання.
З основних переваг камери можна відзначити підтримку широкого динамічного діапазону WDR, роботу з трьома потоками, підтримку Smart-функцій, наявність інтерфейсів для підключення аудіо та тривоги та ступінь захисту IK10.
Камера оснащена сенсором 1/2.5” з максимальною роздільною здатністю 8 Мп (3840x2160px) зі швидкістю запису 12 кадрів/с, та підтримкою 25 кадрів/с. при дозволах 4 Мп, 1080р та 720р, моторизованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 – 12 мм та кутом огляду по горизонталі 105° – 34°. Чутливість 0.01 Люкс та ІЧ підсвічування з дальністю до 30 метрів. Технологія відео стиснення на базі кодека Н.265 допоможе істотно знизити навантаження на локальну мережу і заощадити простір на жорсткому диску. Хочеться відзначити деякі плюси пристрою - експлуатація при температурах від -30°C до +60°C ступінь захисту відповідає стандартам IP67 і IK10, зручне регулювання в 3х площинах, можливість віддалено переглядати те, що відбувається, і отримувати PUSH повідомлення про тривоги на смартфон за допомогою програми Hik-connect.
Функцій VCA: крім стандартних функцій детекція руху, та Тривога по відео тамперу, камера підтримує деякі функції Behavior аналітики, такі як перетин лінії, вторгнення в зону. Також у пристрій вбудований алгоритм детекції особи.
Особливості:
Підтримується криптографічний модуль HIKSSL, сертифікований на відповідність стандарту FIPS140-2.
- 1/2.5'' Progressive Scan CMOS
- H.265+, H.265, H.264+, H.264
- 3840х2160 - 12.5 кадрів в секунду
- Моторизований об'єктив 2.8-12 мм
- Чутливість: Колір: 0.01 Люкс/F1.2 (AGC вкл), 0.018 Люкс/F2.0 (AGC вкл);
- WDR / BLC / 3D DNR / ROI
- Вбудований слот Micro SD / SDHC / SDXC, до 128Гб
- Smart функції та детектор осіб
- IP67, IK10
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.8 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.5" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Чорний |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.