Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2463G0-I (2.8)
6 мегапіксельна кубічна IP відеокамера для внутрішньої установки DS-2CD2463G0-IW, серії EasyIP 2.0 від виробника Hikvision – чудовий вибір для організації відеоспостереження всередині будинку, офісу чи торгової установи .
Камера виконана у форм-факторі Cube, у пластиковому виконанні корпусу. Зовнішні інтерфейси акуратно розташовані на задній кришці корпусу і представлені роз'ємом живлення DC 12В, мережевим інтерфейсом RJ45 з підтримкою PoE, слотом під micro SD карту пам'яті та апаратною кнопкою скидання.
З основних переваг камери можна відзначити підтримку широкого динамічного діапазону WDR, роботу з трьома потоками, підтримку Smart-функцій, наявність об'ємного PIR датчика і вбудований мікрофон. з (4Мп, 1080р, 720р - 25 к / с), чутливістю 0.01 Люкс, фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм з кутом огляду по горизонталі 97 °. ІЧ підсвічування з дальністю до 10 метрів у тандемі з PIR датчиком підійде для умов з поганим освітленням. Технологія відео стиснення на базі кодека Н.265 допоможе істотно знизити навантаження на локальну мережу і заощадити простір на жорсткому диску. і отримувати PUSH сповіщення про тривоги на смартфон за допомогою програми Hik-connect. у зону. Також у пристрій вбудований алгоритм детекції особи .
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 6 Мп |
| Тип корпусу | Кубічна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.9" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 10 м |
| Мікрофон | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.