IP camera HIKVISION DS-2CD2563G0-IS (2.8) Black
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Роздільна здатність відео: 3072×2048, 3072×1728, 2944×1656 @20/25 к/сек., 2560×1440, 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 97°
Кут огляду по вертикалі: 67°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 75°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 10 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 10 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK08
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: чорний
Розміри: ø110 × 56.4 мм
Вага: 400 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 6 Мп
Розмір матриці: 1/2.9"
Роздільна здатність відео: 3072×2048, 3072×1728, 2944×1656 @20/25 к/сек., 2560×1440, 1920×1080, 1280×720 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F2.0
Кут огляду по горизонталі: 97°
Кут огляду по вертикалі: 67°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 75°
Світлочутливість: 0.01 люкс
Підсвічування, до: 10 м
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот Micro-SD до 128 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Тривожні входи/виходи: 1/1
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 10 Вт
Стандарт захисту: IP67
Антивандальний захист: IK08
Діапазон робочих температур: -40 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: чорний
Розміри: ø110 × 56.4 мм
Вага: 400 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 6 MP |
| Type of shell | Dome |
| Connection type | Wired |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/2.9" |
| PoE | Yes |
| Infrared illumination range | 10 m |
| Protection | IP67 |
| Microphone | There is |
| Colour | The black |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.