Монітор EVROMEDIA i27 75Hz (75Hz i27)
Модель: i27 75Hz
Диагональ экрана: 27"
Максимальное разрешение: 1920 × 1080
Соотношение сторон: 16:9
Тип матрицы: PVA
Время отклика: 1 мс
Поверхность экрана: матовая
Тип подсветки: LED
Яркость дисплея: 300 кд/м²
Контрастность: 1000 :1
Динамическая контрастность: 1000000 :1
Максимальное количество цветов: 16.7 млн.
Угол обзора горизонтальный: 178 °
Угол обзора вертикальный: 178 °
Частота обновления: 75 Гц
Видеоразъёмы: 1 × HDMI
1 × VGA
Аудиоразъёмы: вход
выход
Встроенные колонки: 2 × 1.5 Вт
Угол наклона: -5...22 °
Крепление на стену (VESA): 75 × 75 мм
Энергопотребление (стандарт): 24 Вт
Размеры: 635 × 470 × 150 мм
Вес: 4.5 кг
Цвет рамки: чёрный
| DisplayPort | ні |
| DisplayPort USB-C | не задано |
| DVI | ні |
| HDMI | так |
| VESA | 75mm х 75mm |
| VGA | так |
| Web-камера | ні |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Вага упаковки | 9 г |
| Вбудовані колонки | Є |
| Виробник | Evromedia |
| Гарантія | 24 міс. |
| Діагональ монітора | 27 |
| Для геймерів | ні |
| Колір | Чорний |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Модифікація | 75Hz i27 |
| Підсвічування | LED (світлодіодна підсвітка) |
| Підтримка 3D | ні |
| Поверхня екрану | Матова |
| Регулювання положення | не задано |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Тип | Монітор |
| Тип матриці | PVA |
| Тип монітора | Геймерський |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Яскравість | 300 кд/м 2 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.