IP-камера POWERPLANT HFW5200ECO
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.2
Світлочутливість: 0.01 люкс
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 50 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720, 704×576 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.264
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Сирена: відсутня
Локальне сховище: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (опціонально)
Макс. споживана потужність: 6.5 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -10...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 80×80×272.5 мм
Вага: 785 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.2
Світлочутливість: 0.01 люкс
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 50 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720, 704×576 @25/30 к/сек.
Формат стиску: H.264
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
перетин лінії
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Сирена: відсутня
Локальне сховище: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (опціонально)
Макс. споживана потужність: 6.5 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -10...60 °C
Макс. робоча вологість: 90 %
Колір: білий
Розміри: 80×80×272.5 мм
Вага: 785 г
| В наявності | Так |
| Виробник | PowerPlant |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.8 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 50 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.