Акустична система F&D T-88X Black
Мультимедійна акустика преміум класу для домашнього кінотеатру. Забезпечують чисте звучання на 360 º. Трисмугова акустика обладнана 10'' сабвуфером, ВЧ динаміками 5.25'' та НЧ динаміками 1'' Загальна потужність акустики 300 Вт. Насолоджуйтесь звучанням як у кінотеатрі. Акустика підтримує підключення HDMI, AUX, оптичний вхід, USB, Bluetooth. Дизайн колонок ідеально доповнює плазмовий телевізор, дозволяючи створити єдиний стиль. Підключайте мікрофон та співайте з друзями караоке. Бездротовий мікрофон входить до комплекту.
Переваги:
- Bluetooth версія 4.2
- Загальна потужність 300 Вт
- Функція караоке
- FM-радіо з пам'яттю до 100 станцій
- Бездротовий мікрофон в комплекті
- LCD екран зі зручним кутом огляду
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Виробник | F&D |
| Тип | Акустична система |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 300 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | Картрідер |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | Є |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.