Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD1623G0-IZ (2.8-12)
Матриця 1 / 2.8 '' Progressive Scan CMOS
Макс. роздільна здатність 1920х1080
Мін. чутливість 0.01 Люкс / F1.2, 0.018 Люкс / F1.6 (AGC вкл), 0 Люкс з ІЧ
Швидкість затвора 1 / 3 - 1 / 100000с
Повільна витримка затвора Підтримується
Режим день / ніч ІЧ
Регулювання по осях Поворот: 0° ~ 360°, Нахил: 0° ~ 90°, Обертання: 0° ~ 360°
Тип підсвічування ІЧ
Тип об'єктиву Моторизований Фокусна відстань 2.8-12 мм
Кріплення об'єктиву Ф14
Апертура F1.6
Кути огляду H: 98°-34°, V: 51°-19°, D: 115°-40°
Відео компресія H.265+ / H.265 / H.264 / H.264+ / MJPEG
Кількість потоків 2 потоки
Підтримка дозволів 2МП (1920x1080), 1.3MП(1280x960), 1МП(1280x720), D1 (704x5 640x480), CIF(352x288)
Частота кадрів (головний потік) 1080р - 25к/с, 720р - 25к/с
Частота кадрів (дод. потік) D1 - 25к/с, VGA - 25к/с, CIF - 25к / с
Відео бітрейт 32 Кбіт / с - 8 Mбіт / с
Регулювання посилення (AGC) Підтримується
Придушення шуму (DNR ) 3D-DNR BLC Підтримується
WDR 120 дБ <
ROI 1 фіксована область для основного потоку та підпотоку
Ethernet 1x RJ45 10M / 100M
Мережеві протоколи TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UP , SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour, SSL / TLS | ПК, SD-карта до 128 GB
Підтримка браузерів IE8+, Chrome 31.0-44, Firefox 30.0-51, Safari 8.0+
Програмне забезпечення iVMS-4200, Hik-Connect, iVMS-4500
До 32 користувачів. 3 рівня: адміністратор, оператор та користувач
Мережеві інтерфейси 1 RJ-45 (10М / 100М)
Локальне сховище Є
Кнопка скидання Є
DC 12В ±25% PoE PoE (802.3 af)(Class 3)
Потужність, що споживається 11 Вт
Робоча температура -30° C - +60° C
Вологість <95%
Ступінь захисту IP67
Розміри Ф105х244 мм
Вага 1015 г
Матеріал Метал
Кількість одночасних підключень до 6 каналів
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2.8 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 50 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.