Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HDW2831TMP-AS-S2 (2.8) (DH-IPC-HDW2831TMP-AS-S2 (2.8 мм) ))
Купольна 8 мегапіксельна IP відеокамера DH-IPC-HDW2831TMP-AS-S2 з інфрачервоним підсвічуванням серії Lite від виробника Dahua – елегантне поєднання естетики з рядом простих рішень для монтажу, забезпечує чудовий вибір для різних програм малого та середнього бізнесу при доступі. З її допомогою можна контролювати периметр як усередині, так і поза приміщенням.
Камера виконана у форм-факторі Eyeball, матеріал корпусу з металу. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді кіски з двома роз'ємами тип мама: живлення DC 12В та мережевий інтерфейс RJ45 з підтримкою PoE (802.3af). Також на корпусі під герметичним кожухом присутній слот під micro SD карту пам'яті та апаратна кнопка скидання.
З основних переваг - вбудований мікрофон, наявність WDR 120dB та підтримка Smart функцій (IVS). Камера оснащена сенсором 1/2.7” з чутливістю 0.009 Люкс. Максимальна роздільна здатність 8МП (3840x2160x) та швидкість запису 15 кадрів/с, підтримка дозволів 6МП, 5МП, 4МП, 3МП, 1080р та 720р. Фіксований об'єктив з фокусною відстанню 2.8 мм та кутом огляду по горизонталі 105°. Автоматична зміна режиму день/ніч, ІЧ підсвічування з дальністю до 30 метрів. Технологія відео стиснення на базі кодека Н.265 допоможе суттєво знизити навантаження на локальну мережу та заощадити простір на жорсткому диску.
Хочеться відзначити деякі плюси пристрою - експлуатація при температурах від -40°C до +55°C, ступінь захисту відповідає стандарту IP67, зручне регулювання в 3х площинах, можливість віддалено переглядати те, що відбувається, і отримувати PUSH сповіщення про тривоги на смартфон за допомогою DMSS.
Функцій VCA: крім стандартних функцій детекція руху, і тривога по відео тамперу, камера підтримує деякі функції IVS аналітики, такі як перетин лінії та вторгнення в зону.
Функції:
Smart (H.265+ та H.264+)
Використовуючи вдосконалений алгоритм автоматичного керування потоком даних відповідно до середовища, технологія інтелектуального кодування Dahua реалізує більш високу ефективність, ніж H.265 та H.264, забезпечуючи високоякісне відео, та зниження витрат на зберігання та передачу даних.
Широкий динамічний діапазон (WDR)< /p>
В умовах високої яскравості заднього плану, яскравої або темної області з сильним джерелом За допомогою WDR ви можете отримати чіткі деталі.
Технологія Starlight
Starlight в основному застосовується в умовах низького освітлення і сприяє забезпеченню кольорового відео. У середовищі з низьким освітленням, технологія може гарантувати якісне зображення. як перетин лінії, вторгнення в зону .
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.