Термінал збору даних Zebra MC40 2D, Android (MC40N0-SCG3R00)
Портативний мобільний комп'ютер MC40 має не тільки стильний зовнішній вигляд, що не поступається більшості популярних продуктів споживчого сектора, — це повноцінний інструмент для вирішення бізнес-завдань, що володіє промисловою надійністю, безпекою і значним набором функцій, включаючи потужну систему розпізнавання штрих-кодів, підтримку оперативного радіозв'язку і вбудований зчитувач карток з магнітною смугою.
Справжня довговічність бізнес-класу
Ви отримуєте надійність, якою славиться компанія Motorola Solutions — пристрій MC40 працює і працює, навіть якщо співробітник його упустить, вдарить або буде використовувати в курному підсобному приміщенні.
Висока продуктивність додатків
Процесор 800 МГц, флеш-пам'ять 8 ГБ і підтримка бездротових локальних мереж стандарту 802.11 a/b/g/n забезпечить роботу вимогливих додатків зі швидкістю, порівнянною зі швидкістю при роботі на настільних комп'ютерах.
Підтримка системи Android для підприємств
Набір спеціалізованих можливостей перетворює систему Android з користувацької операційної системи (ОС) в справжню ОС корпоративного класу
| Type of | Data collection terminal |
| В наявності | Так |
| Manufacturer | Symbol |
| ROM memory | 8 GB |
| Keyboard | 54 keys |
| Extent of dust and moisture protection | IP 54 |
| Scanned barcode types | 2D |
| Display type | Color |
| Dimensions | 144 x 73 x 20 mm |
| CPU clock speed | 800 MHz |
| Wireless interfaces | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.