Акустична система Logitech Z-207 Black (980-001295)
Чи можна забезпечити круту акустику прямо у себе на столі? Та простіше простого! Скористайтеся Bluetooth® для бездротового з'єднання двох мобільних пристроїв та дротового підключення одного пристрою. Грайте, ставте гру на паузу та виконуйте перемикання за допомогою технології Logitech Easy-Switch™. Ці колонки дозволяють отримувати максимум задоволення від перегляду відео, ігрового процесу та прослуховування музики.
- Грайте. Перемикайтеся. Продовжуйте гру.
Виконайте пару до двох пристроїв за допомогою Bluetooth і перемикайтеся між ними за допомогою технології Easy-Switch. Поставте гру на паузу на одному пристрої, перейдіть на інший та продовжуйте грати. Крім того, один пристрій можна під'єднати через вхід 3,5 мм.
- Гнучкі можливості підключення
Розмаїття варіантів підключення дозволяє виконувати пару до двох пристроїв за допомогою Bluetooth та одного пристрою через вхід 3,5 мм. Оцініть простоту та зручність під'єднання трьох пристроїв до цієї першокласної колонки.
- Насичений стереозвук
Оптимальні значення пікової та максимальної синусоїдальної потужності (10 і 5 Вт відповідно) додають звучання глибини та об'єму. Кожна колонка оснащена активним/підключеним дифузором, що забезпечує звучання в широкому діапазоні, а також пасивним випромінювачем для посилення низькочастотних звуків.
- < /div>Зручність управління
Кнопка сполучення через Bluetooth, вимикач живлення, регулятор гучності та роз'єм для навушників зручно розташовані на правій колонці .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Logitech |
| Тип | Акустична система |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 5 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | mini-jack 3.5 mm |
| Колір | Чорний |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.