Mobile phone Sigma X-style 18 Track Black-Red (4827798854426) (X-style 18 Track Black/Red)
Communication standards: GSM 850/900/1800/1900
Message support: SMS
Number of SIM cards supported: 2
Type SIM cards: Mini-SIM
Display diagonal: 1.77"
Display resolution: 160 × 128
Sensor type: TFT
Memory card slot: Micro-SD
Max. Memory card supported: 32 GB
Camera: none
Features: FM radio
Ports and interfaces: USB
Bluetooth
mini -jack 3.5 mm
Internet: none
Battery: Li-Ion 1000 mAh
Talk time, up to: 11 h
in standby mode, up to: 168 h
Case material: plastic
Color: red
black
Dimensions: 46 × 109 x 14.3mm
Weight: 68g
| В наявності | Так |
| Type of | Mobile phone |
| Manufacturer | Sigma |
| Battery capacity | 1000 mAh |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | 2G |
| Operating system | no OS |
| Camera features | не задано |
| Built-in sensors | не задано |
| Wireless connections | Bluetooth |
| Organizer | Alarm clock |
| Phone class | Cell phones |
| Colour | Black-red |
| Multimedia | Video player |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | TFT |
| Interfaces and Connections | microUSB |
| Weight | 68 g |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| SIM card format | Mini |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | Red |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.