Mobile phone Sigma X-style 18 Track Black-Grey (4827798854419) (X-style 18 Track Black/Grey)
Більше працездатності з акумулятором 1000 мА·год
Хоч би що ви робили, робіть це в стилі. Нова модель X-style 18 Track розроблена для зручнішого повсякденного використання завдяки ребристим бічним панелям корпусу. Зручний і невибагливий телефон для повсякденних завдань у швидкому темпі міського життя.
Модель має весь необхідний функціонал для спілкування. Підтримка двох mini-SIM-карток стандарту GSM дає змогу бути на звʼязку одночасно з двома мобільними операторами. Телефон X-style 18 Track обладнаний кольоровим контрастним екраном діагоналлю 1.77 дюйма з роздільною здатністю 128х160 пікселів, на збірних клавішах передбачено три варіанти алфавітів — український, англійський, російський. Ці мови також пропонуються користувачеві для вибору комфортної мови меню. Для зберігання файлів передбачений слот розширення з підтримкою microSD-карт обсягом памʼяті до 32 ГБ.
Органайзер складається з будильника, калькулятора, календаря, аудіо- та відеоплеєра, FM-радіо, яке працює без під'єднання навушників завдяки вбудованій антені. Однак прослуховування радіо й аудіофайлів із навушників цілком можливе завдяки наявності стандартного розʼєму 3.5 мм. Можна налаштувати FM-радіо сигналом будильника. Встановлення пароля на застосунки, журнал викликів і папки SMS — такий набір функцій робить X-style 18 Track чудовим помічником у повсякденному житті.
У телефонній книзі можна записати до 500 контактів, створювати групи, імпортувати й експортувати контакти на карту памʼяті. В параметрах телефонної книги також є функції пошуку контакту за фрагментом, швидкого набору, додавання небажаних контактів у «чорний список».
| В наявності | Так |
| Type of | Mobile phone |
| Manufacturer | Sigma |
| Battery capacity | 1000 mAh |
| Communication generation (2G / 3G / 4G) | 2G |
| Operating system | no OS |
| Camera features | не задано |
| Built-in sensors | не задано |
| Wireless connections | Bluetooth |
| Organizer | Alarm clock |
| Phone class | Cell phones |
| Colour | Gray |
| Multimedia | Video player |
| Navigation | не задано |
| Special features | не задано |
| Call management | не задано |
| Messages | не задано |
| Display type | TFT |
| Interfaces and Connections | microUSB |
| Weight | 68 g |
| The number of SIM-cards | 2 SIM |
| Form factor | Monoblock |
| SIM card format | Mini |
| Communication Standards (GSM) | не задано |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Type of shell | Monoblock |
| Color mob | Gray |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.