IP-камера DAHUA DH-IPC-HDBW2531EP-S-S2 (2.8) (DH-IPC-HDBW2531EP-S-S2 (2.8 мм) ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"<
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.008 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 103 °
Кут огляду по вертикалі: 71 °
Кут панорамування: 355 °
Кут нахилу: 65 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 2592 times; 1944 @ 20 к / сек., 2688 times; 1520 @ 25 / 30 к / сек. Формат стиснення: H.265 H.264 MJPEG Інтерфейс: Fast Ethernet Відеоаналітика: детектор руху Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравої) засвітки)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище:&lbsp;слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.1 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур:-40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 109.9 × 81 мм
Вага: 350 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 5 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"<
Світлосила: f/1.6
Світлочутливість: 0.008 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 103 °
Кут огляду по вертикалі: 71 °
Кут панорамування: 355 °
Кут нахилу: 65 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 2592 times; 1944 @ 20 к / сек., 2688 times; 1520 @ 25 / 30 к / сек. Формат стиснення: H.265 H.264 MJPEG Інтерфейс: Fast Ethernet Відеоаналітика: детектор руху Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравої) засвітки)
Аудіовхід: відсутня
Аудіовиход: відсутня
Сирена: відсутня
Локальне сховище:&lbsp;слот для Micro-SD до 256 ГБ
Кріплення об'єктива: M12
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 6.1 Вт
Стандарт захисту: IP67 Антивандальний захист: IK10
Діапазон робочих температур:-40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 109.9 × 81 мм
Вага: 350 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.