IP-камера DAHUA DH-IPC-HFW1230S1P-S4 (2.8) (DH-IPC-HFW1230S1P-S4 (2.8 мм) ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.01 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 105°
Кут огляду по вертикалі: 57°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Сирена: відсутня
Локальне сховище: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 4.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø70 × 162.6 мм
Вага: 220 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлосила: f/2.0
Світлочутливість: 0.01 люкс
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Кут огляду по горизонталі: 105°
Кут огляду по вертикалі: 57°
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: 90°
Підсвічування: IR
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Аудіовхід: відсутній
Аудіовиход: відсутній
Сирена: відсутня
Локальне сховище: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 4.3 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40...60 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø70 × 162.6 мм
Вага: 220 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.