IP камера Hikvision DS-2CD1321-I(E) (4 мм ) (DS-2CD1321-I(E) (4.0))
Купольна 2 мегапіксельна IP відеокамера DS-2CD1321-I(E) з інфрачервоним підсвічуванням 1 серії від виробника Hikvision – чудовий вибір для організації відеоспостереження за територією приватного будинку, офісу чи підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр поза приміщенням, а установка не викличе труднощів.
Камера виконана у форм-факторі Turret, матеріал корпусу з металу, а нижнє кріплення із пластику. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді кіски з двома роз'ємами тип мама: живлення DC 12В та мережевий інтерфейс RJ45 з підтримкою PoE.
Одна з основних переваг камери - її бюджетна ціна, але незважаючи на це, камера оснащена сенсором 1/2.7" з максимальною роздільною здатністю 1080р і швидкістю запису 25 кадрів / с. е кодека Н.265 допоможе суттєво знизити навантаження на локальну мережу та заощадити простір на жорсткому диску.
Хочеться відзначити деякі плюси пристрою - експлуатація при температурах від -30 ° C до +60 ° C, ступінь захисту відповідає стандарту IP67, зручне регулювання в 3х площинах, вбудований мікрофон для запису звуку, можливість віддалено переглядати те, що відбувається, і отримувати PUSH повідомлення про тривоги на смартфон за допомогою Hik-.
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Матеріал корпусу | Пластик/метал |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.