Розетка подвійна, Videx Binera, White, із заземленням, IP20, 16A, 118 x 86 мм (VF-BNSK2G-W)
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 120мм х 81мм |
| Тип | Із заземленням |
| Тип монтажа | Встроенный |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP20 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | + |
| Модификация | Двойная |
| Количество во внутреннем коробе | 10шт |
| Материалы | Поликарбонат, полиамид (монтажная часть), фосфористая бронза (материал контактов) |
| Количество в коробе | 80шт |
| Артикул | VF-BNSK2G-W |
| В наявності | Так |
| Виробник | VIDEX |
| Тип | Розетка |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Мережевий подовжувач PowerPlant подовжувач 5 м (JY-3021/5) (PPEA08M50S1)
Арт: PPEA08M50S1
Код: 281757
Розетка Legrand Schuko 16А 250В со шторками, автоматические клеммы Valena IN "MATIC (753030)
Арт: 753030
Код: 224390
Рекомендуємо переглянути
Розетка Panasonic Arkedia Slim комп&apos,ютерна RJ45 CAT6e, біла (WNTC04052WH-UA1)
Арт: WNTC04052WH-UA1
Код: 920625
Розетка одинарна ViKO Palmiye із заземлення, із захисними шторками, зовнішнього монтажу з (YT42499)
Арт: YT42499
Код: 881535
Розетка RJ-45 Cat6A STP зовнішня однопортова Cor-X SC-4108B
Арт: Cor-X SC-4108B
Код: 822203
Розетка таймер добовий (механічний) LU-ТМ30 для керування включенням / вимкненням прилад (000016647) (000016647)
Арт: 000016647
Код: 804160
Вимикач Panasonic Arkedia Slim двоклавішний з підсвіткою, білий (WNTC00102WH-UA) (WNTC00102WH-UA)
Арт: WNTC00102WH-UA
Код: 804087
Вимикач Panasonic Arkedia Slim одноклавішний прохідний, білий (WNTC00032WH-UA) (WNTC00032WH-UA)
Арт: WNTC00032WH-UA
Код: 804085
Розетка Panasonic Arkedia Slim комп&apos,ютерна подвійна RJ45 CAT5e, білий (WNTC04062WH-UA) (WNTC04062WH-UA)
Арт: WNTC04062WH-UA
Код: 804082
Розетка modul 45 з заземл. та шторками 250V~, 16A, 0˚ / червона OBO Bettermann 6120014
Арт: 6120014
Код: 754670
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.